.woocommerce-product-gallery{ opacity: 1 !important; }Odkryj możliwości rozwoju w języku Python - Fundacja CODE:ME
0

Paulina · 31 marzec 2023

Odkryj możliwości rozwoju w języku Python

Python to język programowania, który zyskuje na popularności wraz z rozwojem technologii. Jednym z powodów jego popularności jest łatwość nauki, co czyni go idealnym językiem dla początkujących. Jednakże, Python oferuje także wiele możliwości rozwoju dla programistów na każdym poziomie zaawansowania.

Background image shapeOdkryj możliwości rozwoju w języku Python

Python w Cybersecurity

Python jest idealnym językiem programowania dla osób zainteresowanych bezpieczeństwem cybernetycznym. Możliwości rozwoju w tym obszarze to przede wszystkim testy penetracyjne, etyczny hacking i analiza systemów bezpieczeństwa. Nauka Pythona skierowana na tę dziedzinę pomoże w rozwinięciu umiejętności potrzebnych do stawiania czoła zagrożeniom cybernetycznym.

Python w IoT

Python jest również wykorzystywany w technologii Internetu rzeczy, inteligentnych domów i urządzeń, które umożliwiają komunikację między sobą. Poznanie Pythona w perspektywie IoT pomoże w zrozumieniu zasad działania tych urządzeń oraz umożliwi tworzenie własnych projektów w tej dziedzinie.

Python w Marketingu

Python jest również wykorzystywany w marketingu do pobierania i analizy danych o użytkownikach oraz targetowania reklam. Wykorzystaj ten język programowania w swojej codziennej pracy związanej z analizą danych i marketingiem.

Python w Statystyce

Python to również idealny język dla osób zainteresowanych statystyką i analizą danych. Jako Data Scientist, Python jest niezbędnym narzędziem do przetwarzania ogromnych ilości danych i rozwojem w kierunku Data Science.

Background image shape

Python w Uczeniu Maszynowym i AI

Python to przyszłość Machine Learningu i AI. Jest wykorzystywany do przetwarzania ogromnych ilości danych i tworzenia modeli uczenia maszynowego. Z wykorzystaniem pythona powstają algorytmy, które są wykorzystywane w narzędziach takich jak ChatGPT, którego nie omieszkaliśmy sprawdzić i poprosić o weryfikację tego artykułu. I dobrze sobie poradził ;)

Python w QA

Python doskonale sprawdza się w automatyzacji procesów testowych, testowaniu oprogramowania, testach automatycznych i debugowaniu. Kursy Pythona związane z QA pomogą w nauce automatyzacji i testowania oprogramowania. Sprawdź nasz kurs Automatyzacja testów w Pythonie!

Nauka programowania

Wszystkie powyższe obszary wymagają wiedzy i umiejętności, które można zdobyć poprzez ogólnodostępne kursy programowania online, ale również poprzez płatne kursy, nastawione na praktykę oraz poznanie języka od podstaw. Zaletą płatnych kursów, prowadzonych w czasie rzeczywistym jest przede wszystkim fakt, że uczestnicy mają stały kontakt z trenerem, który czuwa, by nauka szła w dobrym kierunku, a kursanci osiągali postępy szybciej, niż podczas samodzielnej nauki.

 

W CODE:ME oferujemy podstawowe oraz zaawansowane kursy z zakresu programowania, w tym również z Pythona. Są one prowadzone zdalnie przez doświadczonych programistów, którzy na co dzień pracują w swojej branży, co pozwala na zdobycie praktycznej i przede wszystkim aktualnej wiedzy i umiejętności wymaganych na rynku pracy. Program jest zbudowany tak, żeby krok po kroku poznać najważniejsze elementy tego języka programowania. Po ukończeniu kursu otrzymujesz certyfikat, który jest potwierdzeniem zdobytych przez Ciebie umiejętności.

Zobacz jak wyglądają nasze kursy zdalne.

Co dalej?

Python to jeden z najpopularniejszych języków programowania na świecie. Jego uniwersalność sprawia, że znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach, takich jak cybersecurity, IoT, marketing, statystyka, uczenie maszynowe, QA czy automatyzacja. Dlatego też, nauka Pythona może być bardzo cenna dla osób, które chcą rozwinąć swoją karierę zawodową w tych branżach.

Interesuje Cię rozpoczęcie przygody w Pythonie? Sprawdź, czego nauczysz się na kursie zdalnym Python od podstaw!

Szczegóły kursu →
Prev arrow icon
Next arrow icon
Powrót