0
Kursy i Eventy
Automatyzacja testów z podstawami Python

SPECJALIZACJA:

Backend

Testowanie

Automatyzacja testów z podstawami Python

POZIOM ZAAWANSOWANIA:
Podstawowy
DATA NAJBLIŻSZEJ EDYCJI:
Nowy termin wkrótce
LOKALIZACJA:
Zdalnie
PŁATNOŚĆ:
Rozłóż płatność
na raty 0%

Czego dotyczy ten kurs?

Chcesz przyspieszyć i zoptymalizować swoją pracę? Czas na poznanie świata automatyzacji testów w Pythonie!

Chcielibyśmy skupić się na wprowadzeniu w świat testów automatycznych aplikacji/stron internetowych. Porozmawiamy między innymi o tym, czym jest testowanie automatyczne, co możemy testować w ten sposób, a co warto sprawdzić manualnie.

Oprócz tego, będziemy pracować nad podstawowymi zagadnieniami niezbędnymi do przygotowania własnego rozwiązania (framework) i utrzymania go.

Poświęcimy trochę czasu na poznanie teorii niezbędnej do rozpoczęcia automatyzacji testów. Zajęcia będą prowadzone w oparciu o dostępne portale webowe, gdzie będzie możliwość praktycznego wykorzystania poznanej wiedzy. Rozpoczniemy od najprostszych skryptów/funkcji, które będziemy rozbudowywać w trakcie trwania zajęć.

Kurs będzie prowadzony przez dwóch doświadczonych trenerów w formie zajęć online.

POBIERZ SZCZEGÓŁOWY PROGRAM →

Dla kogo?

Bardzo ciężko jest wyobrazić sobie doświadczonego programistę, który podczas rozwijania kodu nie planuje go przetestować ;)

Proces powstawania oprogramowania powoduje, że kod z napisanymi testami automatycznymi jest o wiele bardziej odporny na przypadkowe błędy, które przecież popełnia każdy

Nasze zajęcia dedykowane są wszystkim którzy nie posiadają wiedzy z zakresu testów automatycznych, ale kojarzą z czym wiąże się proces tworzenia kodu. Odnajdzie się tutaj każdy, komu zależy na dostarczaniu wysokiej jakości sprawdzonego oprogramowania.

Ten kurs to
24 godziny
zajęć praktycznych
Dostęp do
Platformy
z zadaniami online
Otrzymasz
Certyfikat
ukończenia kursu
Dostęp do
Hackerspace Trójmiasto
największej społeczności
technologicznej na Pomorzu

Co zyskasz dodatkowo?

 • Bezpłatny dostęp do spotkań o tematyce rekrutacji na platformie DISCORD
 • Certyfikat – na zamówienie również w języku angielskim i w wersji papierowej
 • Wspólny kanał nauki, wymiana wiedzy z trenerami i absolwentami, dostęp do wydarzeń branżowych i ofert pracy, wymiana kontaktów

A ponadto…

 • Dla osób zaangażowanych – opinia mentora po kursie, którą będziesz mógł wykorzystać przy rekrutacji!
 • Jako absolwent otrzymasz 15% zniżki na kolejne kursy w CODE:ME

Poznaj opinie naszych absolwentów

To oni najlepiej odpowiedzą na pytanie, czy warto uczyć się programowania z CODE:ME
Robert Lewalski
Materiał na kursie podawany zwięźle, logicznie (samo sedno). Na szkoleniach miła swojska atmosfera. Można o wszystko pytać prowadzących i odpowiedź się dostaje. Przykłady programów dobrane tak, że pokazują wiele rzeczy jednocześnie – widać, że przygotowane przez osoby rozumiejące nie tylko fragmenty kodu, ale całość procesu produkcji oprogramowania i środowisk, w których się to robi.
Learn more
Wojciech Legawiec
Mogę zdecydowanie polecić kursy oferowane przez CODE:ME. Brałem udział w kilku z nich i zapewne wezmę udział w kolejnych, aby poszerzyć swój arsenał znanych technologii. Trenerzy praktycy posiadają szeroką wiedzę techniczną, która jest przekazywana w bardzo przystępny sposób.
Learn more

Kto będzie Cię uczyć?

Mirosław Pałysiewicz

Software Testing Team Leader

Posiada ponad 16 lat doświadczenia w obszarze zapewnienia jakości oprogramowania. Miał okazję uczestniczyć w różnych projektach informatycznych od małych zespołów skupionych na portalach z grami online przez aplikacje webowe z zakładami sportowymi czy zakupami online po złożone systemy z sektora energetycznego. Obecnie pracuje na stanowisku Test Menadżera w sektorze informacji marketingowej. Od 2012 roku zaangażowany również w szkolenia innych. Jego specjalnością są środowiska testowe, przygotowywanie testów i scenariuszy testowych, a także testowanie responsywnych stron mobilnych. Hobbystycznie zajmuje się technologią druku 3D i IoT. Zaangażowany w działalność trójmiejskiego Hackerpasce’u.

Piotr Gaczkowski

Python Developer

Entuzjasta automatyzacji nudnych czynności. Programuje od około 10 roku życia. Z językiem Python związany od 15 lat. Uwielbia tworzyć proste rozwiązania na codzienne ludzkie problemy. Chętnie dzieli się wiedzą pisząc artykuły i prowadząc kursy. Posiada doświadczenie po obu stronach procesu rekrutacyjnego.

W branży IT pracował na etacie i jako freelancer zarówno dla dużych firm, jak i kilkuosobowych startupów.

Rzadko bez okularów przeciwsłonecznych, nigdy bez słuchawek.

Dlaczego uczyć się właśnie z CODE:ME?

 • Dogodne finansowanie: wszystkie nasze kursy można sfinansować w ramach programów: Inwestuj w Rozwój, KFS lub Open; w połączeniu z naszymi promocjami, cena kursu może być niższa nawet o 1/3! Zobacz szczegóły >>>
 • Odpowiadamy na zapotrzebowanie rynku dzięki kontaktom z potencjalnymi pracodawcami.
 • Nie musisz porzucać swojego życia: nasze zajęcia odbywają się w dogodnych terminach – wieczorami i w weekendy.
 • Hackerspace Trójmiasto: tworzymy największą w Trójmieście społeczność skupioną wokół technologii, gdzie będziesz mógł rozwijać się także po ukończeniu kursu.
 • Metody nauki dostosowane do rynku pracy: połączenie grupowych warsztatów i samodzielnego rozwiązywania zadań przygotuje Cię zarówno do pracy zespołowej, jak i indywidualnej.
 • Twoimi trenerami będą praktycy z wieloletnim doświadczeniem!

Co dalej po kursie?

Kontynuuj naukę i wejdź na wyższy poziom!

Dla absolwentów naszych kursów przewidujemy rabaty 15% na kolejne szkolenia Sprawdź ofertę naszych kursów i dalej inwestuj w swój rozwój!

PRZEGLĄDAJ KURSY →

Dołącz do Hackerspace Trójmiasto

Dołącz do największej na Pomorzu społeczności łączącej programistów, makerów, entuzjastów IT, instytucji otoczenia biznesu, firm IT, uczelni i kół naukowych.
ZOBACZ SZCZEGÓŁY →

Weź udział w eventach!

W ciągu roku organizujemy eventy związane w różnym stopniu z technologiami i branżą IT. Hackathony, warsztaty, prelekcje, meetupy w formie offline oraz online.
ZOBACZ NAJBLIŻSZE EVENTY →

Nasi kursanci pracują w

Pokaż wszystkie

Nie wiesz czy to kurs dla Ciebie?

Skontaktuj się z nami, podpowiemy, doradzimy i pomożemy wybrać Ci odpowiedni kierunek!
Skontaktuj się z nami