0

Marta Dzięgielewska · 12 maj 2023

Wywiad z absolwentem testowania

W CODE:ME budujemy wspierającą się społeczność IT. Nasi kursanci mogą liczyć na nasze wsparcie nie tylko podczas kursu, ale również po jego ukończeniu. Towarzyszymy w dalszej drodze!

Czytaj dalej

Testowanie manualne to sztuka znajdowania błędów

Testowanie oprogramowania czy to praca dla Ciebie? Jeśli lubisz wcielać się w detektywa, szukać miejsca gdzie możesz myśleć nieszablonowo ale przy tym wykorzystać umiejętności analitycznego myślenia – zdecydowanie jest to rola dla Ciebie!

Twoja pierwsza rozmowa kwalifikacyjna!

Stało się! Po długim procesie nauki, ćwiczeń i ogromie włożonej w samorozwój pracy – jest! Twoja pierwsza rozmowa kwalifikacyjna, na stanowisko w wymarzonej pracy z sektora IT!

Pitagoras mówił, że „Liczby rządzą światem”.

Dzisiaj dodałby do tego również dane. To żadna tajemnica, że żyjemy w czasach, w których informacja jest jednym z największych zasobów. Jednym z głównych sposobów zarządzania informacją, są bazy danych i to właśnie w tym miejscu wkracza SQL – język zapytań.

Linkedin dla Juniora

W mojej ocenie Linkedin jest genialnym, międzynarodowy portalem społecznościowym, stworzonym do budowania relacji społeczno-biznesowej.

5 zalet kursu programowania

Każda forma nauki ma swoje dobre i mniej dobre strony. W Fundacji CODE:ME prowadzimy kursy programowania i testowania już od kilku lat, dlatego wiemy, jak i dlaczego to się sprawdza. A jakie są naszym zdaniem najmocniejsze strony kursów?

Wykorzystaj kurs na maksa

Kursy programowania, te weekendowe lub po godzinach, są dobrym rozwiązaniem, jeśli chcesz poznać nowe rzeczy bez porzucania dotychczasowego życia. Tylko jak wykorzystać czas kursu tak, aby wynieść z niego jak najwięcej?

Odkryj możliwości rozwoju w języku Python

Python to język programowania, który zyskuje na popularności wraz z rozwojem technologii. Jednym z powodów jego popularności jest łatwość nauki, co czyni go idealnym językiem dla początkujących. Jednakże, Python oferuje także wiele możliwości rozwoju dla programistów na każdym poziomie zaawansowania.

Zrób coś dobrego dla innych, robiąc coś dla siebie

Pomóż sobie i innym razem z CODE:ME! W ramach naszej przedświątecznej, jubileuszowej edycji CODE{sun}DAY uczestnicy mieli okazję zdobyć nowe umiejętności i wesprzeć ważną inicjatywę.

Testowanie oprogramowania jako nowy zawód

Testowanie oprogramowania to w ostatnim czasie jeden z najpopularniejszych kierunków rozwoju zawodowego. Tylko jak zostać testerem/ką oprogramowania?

Uczymy programowania

Rozpocznij z nami swoją przygodę w IT
Skontaktuj się z nami Sprawdź nasze kursy