.woocommerce-product-gallery{ opacity: 1 !important; }Hackerspace - Fundacja CODE:ME
0

Hackerspace Trójmiasto

Misją Hackerspace Trójmiasto jest stworzenie otwartej przestrzeni technologicznej i budowanie społeczności ludzi wspierających się w rozwoju oraz dzielących wiedzą w przyjaznej atmosferze.
Dowiedz się więcej
Background image shape
Background image shape

Jak działamy

Hackerspace to przestrzeń

W podstawowej formie Hackerspace jest otwartą przestrzenią technologiczną zrzeszającą tych, którzy chcą tworzyć przyjazną społeczność by budować wspólne projekty, rozwijać się i dzielić się wiedzą.

Tworzymy przestrzeń, w której łączą się kultura, sztuka i technika. Organizujemy spotkania, warsztaty i hackathony. Rozwijamy projekty, uczymy się wspólnie i tworzymy miejsce w którym spotkasz osoby o podobnych zainteresowaniach. Razem jesteśmy w stanie zbudować kreatywne serce Trójmiasta!

Hackerspace to społeczność

Hackerspace Trójmiasto jest miejscem w którym chętnie wysłuchamy każdego. W ramach dyskusji, na bazie konsensusu, budujemy przestrzeń, w której i Ty możesz czuć się dobrze!

Oferujemy otwartą przestrzeń wymiany wiedzy. Inżynierowie, artyści, pisarze i sportowcy dzielą się swoimi doświadczeniami, a tak wybuchowy miks specjalności skutkuje projektami najróżniejszej maści. Od muzycznych Hackatonów, przez projektowanie stoperów na zawody, aż po wyzwania z Aerial Jogi.

Hackerspace to działanie

Staramy się pomagać osobom stawiającym pierwsze kroki w świecie nowych technologii, a także wspieramy ludzi w samoedukacji i rozwoju osobistym. Pokazujemy różne ścieżki i możliwości, uczymy jak zarządzać czasem i uczyć się skutecznie, a gdy tylko możemy realizujemy pro społeczne projekty.

Czy to żarty? Nie! Spójrz na listę wszystkich projektów i działań, które przeprowadziliśmy od 2016 roku.

Hackerspace to zaufanie

Wiemy jak ważna jest przejrzystość. Nasz budżet jest prowadzony w sposób otwarty od początku naszego działania, więc każdy wie dokładnie, na co przeznaczane są jego pieniądze. Wgląd do budżetu jest zawsze dostępy.

Hackerspace Trójmiasto współpracuje z wieloma organizacjami i fundacjami. Działamy dla otoczenia, a nie dla zysku. Wszystkie działania, które prowadzimy są oparte na pasji i zaangażowaniu społeczności oraz dobrych ludzi i firm.

Hackerspace Trójmiasto powstało z inicjatywy Fundacji CODE:ME

Dołącz do nas!

Dołącz do naszej społeczności i realizuj swoje pasje!
Wchodzę w to!