.woocommerce-product-gallery{ opacity: 1 !important; }O nas - Fundacja CODE:ME
0

Jesteśmy CODE:ME

Uczymy programowania od podstaw oraz w trybie zaawansowanym.
Pomagamy firmom z branży IT podnosić kompetencje swoich pracowników.
Poznaj nas ↓
Background image shape

Czym się zajmujemy ?

Fundacja CODE:ME jest szkołą programowania, która daje coś więcej niż tylko możliwość nauczenia się któregoś z języków programowania. Zrzeszamy ludzi i tworzymy przestrzeń dającą możliwość rozwoju opartego na wiedzy ekspertów i doświadczeniach społeczności.

W ciągu prawie 7 lat funkcjonowania na rynku przeszkoliliśmy już ponad 2500 osób, które często zaczynając zupełnie od podstaw, teraz pracują w największych firmach.
Marka CODE:ME stała się już znakiem jakości, z którą współpracują najwięksi gracze na rynku. Naszymi klientami stały się takie marki jak: Prudential, Ericsson, Polska Press Grupa, NFZ, Uniwersytet Gdański, CKZiU, czy Komenda Główna Policji.

Rocznie organizujemy wiele wydarzeń służących rozwijaniu wiedzy i podnoszeniu kompetencji. Aby umożliwić szerszy dostęp do nowinek technologicznych, warsztatów i spotkań z ekspertami większość z naszych wydarzeń odbywa się online, a część z nich jest bezpłatna. 

Ważne jest dla nas, aby to, co robimy przynosiło korzyść społeczeństwu, a także rejonowi, w którym działamy. Wiemy, że dzięki wspieraniu lokalnych inicjatyw stajemy się częścią społeczności lokalnej, z którą się utożsamiamy i której chcemy pomóc w poszerzaniu horyzontów, gdyż jest to nasz społeczny obowiązek. Dlatego też w strategii działalności CODE:ME kluczową rolę stanowi CSR.

2700
absolwentów szkoleń
600
zorganizowanych wydarzeń i hackathonów
2200
społeczność technologiczna
120
trenerów i specjalistów
>100
klientów firmowych

Nasze projekty

Tydzień programisty

Jednym z naszych najbardziej rozpoznawalnych wydarzeń jest Tydzień Programisty – coroczna inicjatywa skierowana do programistów, ale także wszystkich osób zainteresowanych branżą IT. Cykl meetupów, warsztatów, prelekcji i spotkań z ekspertami, odbywa się w największych miastach w Polsce stacjonarnie oraz online. Dzięki różnorodności tematów oraz partnerów tworzymy przestrzeń, w której przyszli i obecni programiści, pracodawcy, inwestorzy oraz eksperci mogą się poznać oraz wymienić doświadczeniem i wiedzą. Skupiamy się na najważniejszych i najbardziej popularnych technologiach - DataScience, Cybersecurity, Machine Learning, AI, najnowsze frameworki oraz języki programowania, a także nowinki i trendy w IT oraz rekrutacji.

Tydzień Programisty 2023 →
Background image shape
Background image shape

Hackathon Hack4Change

Hackathon Hack4Change - przestrzeń wspólnego działania na rzecz środowiska i naszej planety. To wydarzenie stworzone z myślą o wszystkich tych, którzy chcą wziąć sprawy w swoje ręce i zamiast snuć pesymistyczne wizje - działać i wykorzystywać swoje talenty, aby zmieniać świat.

Wspólnie z Marek Kamiński Academy i Urzędem Marszałkowskim oraz z naszymi partnerami Microsoft, EPAM i Invest in Pomerania zorganizowaliśmy kolejną edycję ekologiczno-technologicznego hackathonu Hack4Change, podczas którego skupiliśmy się na 3 obszarach: Człowiek i jego dobrostan, Otwarte dane i Smart Cities. W trakcie 48-godzinnego hackathonu powstało 14 innowacyjnych proekologicznych projektów.

Hack4Change 2023 →

Hackerspace Game Jam

Hackerspace Game Jam to ogólnopolski maraton programistyczny, organizowany w ramach Global Game Jam, cyklicznej imprezy zrzeszającej co roku twórców gier na całym świecie. Game Jam to okazja dla twórców gier do wymiany doświadczeń, współpracy i poznania nowych osób ze świata gier. W czasie wydarzenia uczestnicy pracują w grupach, by stworzyć gry zgodnie z tematem wydarzenia, korzystając z różnych narzędzi i technologii.

Hackerspace Game Jam to także sposobność do eksperymentowania i próbowania nowych pomysłów. Hackathon tworzenia gier to idealne miejsce do poznania nowych ludzi i rozpoczęcia swojej przygody z profesjonalnym gamedevem, więc jeśli nie masz jeszcze doświadczenia - nie szkodzi. Kiedyś musi być ten pierwszy raz :)

Hackerspace Game Jam 2023 →
Background image shape
Background image shape

Masz pomysł na event, kurs lub chcesz nauczyć się programowania?

Daj nam znać!

Wspólnie możemy zorganizować każde wydarzenie, szkolenie, nauczyć Cię programowania lub przeszkolić Twoich pracowników!
Zapraszamy do kontaktu! → KONTAKT

Uczymy programowania

Rozpocznij z nami swoją przygodę w IT!
Skontaktuj się z nami
Sprawdź nasze kursy