0

Jesteśmy CODE:ME

Uczymy programowania od podstaw oraz w trybie zaawansowanym.
Pomagamy firmom z branży IT podnosić kompetencje swoich pracowników.
Poznaj nas ↓

Czym się zajmujemy ?

Fundacja CODE:ME jest szkołą programowania, która daje coś więcej niż tylko możliwość nauczenia się któregoś z języków programowania. Zrzeszamy ludzi i tworzymy przestrzeń dającą możliwość rozwoju opartego na wiedzy ekspertów i doświadczeniach społeczności.

W ciągu prawie 7 lat funkcjonowania na rynku przeszkoliliśmy już ponad 2500 osób, które często zaczynając zupełnie od podstaw, teraz pracują w największych firmach.
Marka CODE:ME stała się już znakiem jakości, z którą współpracują najwięksi gracze na rynku. Naszymi klientami stały się takie marki jak: Prudential, Ericsson, Polska Press Grupa, NFZ, Uniwersytet Gdański, CKZiU, czy Komenda Główna Policji.

Rocznie organizujemy wiele wydarzeń służących rozwijaniu wiedzy i podnoszeniu kompetencji. Aby umożliwić szerszy dostęp do nowinek technologicznych, warsztatów i spotkań z ekspertami większość z naszych wydarzeń odbywa się online, a część z nich jest bezpłatna. 

Ważne jest dla nas, aby to, co robimy przynosiło korzyść społeczeństwu, a także rejonowi, w którym działamy. Wiemy, że dzięki wspieraniu lokalnych inicjatyw stajemy się częścią społeczności lokalnej, z którą się utożsamiamy i której chcemy pomóc w poszerzaniu horyzontów, gdyż jest to nasz społeczny obowiązek. Dlatego też w strategii działalności CODE:ME kluczową rolę stanowi CSR.

2500
absolwentów szkoleń
600
zorganizowanych wydarzeń
2200
społeczność technologiczna
100
trenerów i specjalistów
100
klientów firmowych

Nasze projekty

 

Tydzien programisty

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych wydarzeń jest Tydzień Programisty – cykl warsztatów i spotkań z ekspertami mający na celu podniesienie kompetencji, inspirowanie oraz networking w branży IT. Celem Tygodnia Programisty jest przekazywanie praktycznej i teoretycznej wiedzy z obszaru szeroko pojętej branży IT, a także zwiększenie kwalifikacji i umiejętności pracowników firm w branży IT oraz integracja tego środowiska.

 

Hackathon Hack4Change

Hackathon Hack4Change - przestrzeń wspólnego działania na rzecz środowiska i naszej planety. To wydarzenie stworzone z myślą o wszystkich tych, którzy chcą wziąć sprawy w swoje ręce i zamiast snuć pesymistyczne wizje - działać i wykorzystywać swoje talenty, aby zmieniać świat.

Podczas pierwszej edycji hackathonu skupiliśmy się na trzech obszarach wyznaczonych przez podróżnika, Marka Kamińskiego. Każdy z nich odzwierciedla ważną dla nas ideę i wyzwanie. Social Empowerment zwraca uwagę na moc sprawczą człowieka i fakt, o którym często zapominamy: człowiek jest częścią natury więc pomagając naszej planecie w rzeczywistości pomagamy samym sobie, a rozwiązując problemy człowieka przyczyniamy się do ratowania środowiska.

 

Uczymy programowania

Rozpocznij z nami swoją przygodę w IT!
Skontaktuj się z nami Sprawdź nasze kursy