.woocommerce-product-gallery{ opacity: 1 !important; }Jak wyglądają kursy zdalne? - Fundacja CODE:ME
0

Jak wyglądają kursy zdalne w CODE:ME?

Do udziału w kursie wystarczy komputer z łączem internetowym, a także mikrofon. Fajnie jeżeli będziesz posiadał/a kamerkę, ale spokojnie, nie jest ona niezbędnym elementem, możesz uczestniczyć w zajęciach w piżamie ;)
Dowiedz się więcej
Background image shape

1. Zajęcia online na żywo

Zajęcia prowadzone są zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem, dzięki czemu zachowujesz regularność i  motywujesz się do systematycznej nauki. Określone terminy zajęć sprawiają, że możesz rozplanować swoje działania w ciągu dnia i z góry zorganizować czas na naukę (nie znajdziesz wymówki by przełożyć naukę na inny dzień… :)).

 

2. Kontakt z trenerem w trakcie zajęć

Trener jest cały czas do Twojej dyspozycji w trakcie zajęć. W każdej chwili możesz zadać pytanie przez mikrofon, za pośrednictwem czatu prywatnego, a także ogólnego. Możesz także skorzystać z opcji współdzielenia ekranu, aby pokazać, w którym momencie wystąpił błąd.

 

3.  Monitoring postępów

Bardzo ważnym elementem w nauce jest praca własna poza zajęciami. Trenerzy przygotowują zadania domowe, których celem jest utrwalenie materiału z zajęć i monitorowanie postępów.

 

4. Grupy maksymalnie 15 osobowe

Posiadamy już wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów. Podczas tych lat przetestowaliśmy już wiele modeli i wiemy, że niewielkie grupy to komfort dla uczestników i naszych trenerów. Nasze grupy liczą więc maksymalnie 15 osób, dzięki czemu trenerzy będą mogli poświęcić uwagę każdemu kursantowi.

Background image shape

5.  Zdalne hackathony

W trakcie każdego z kursów odbywają się sobotnie hackathony, czyli 6 lub 8-godzinne warsztaty, mające na celu podsumowanie części i/lub całości kursu. 

Nadrzędnym celem hackathonów jest podsumowanie dotychczas zdobytej wiedzy, integracja grupy i dobra zabawa w efektywny i produktywny sposób.

Ich założeniem jest nacisk na jak najbardziej samodzielną pracę zespołów. Kursanci nie są jednak pozostawieni sami sobie – przez cały ten czas trenerzy czuwają nad wykonywaniem zadań i wspierają w rozwiązywaniu problemów. Praca nad projektem jest symulacją codziennej pracy programistów i testerów.

Poznaj opinie naszych absolwentów

To oni najlepiej odpowiedzą na pytanie, czy warto uczyć się programowania z CODE:ME

Uczymy programowania!

Rozpocznij z nami swoją przygodę IT
Skontaktuj się z nami!
Sprawdź nasze kursy!