CODE {sun} DAY – zdalnie.

Warsztaty CODE{sun}DAY są doskonałą okazją dla każdego, kto chce rozpocząć swoją przygodę z branżą IT!

Czy kiedykolwiek pojawiło się w Twojej głowie pytania – od czego zacząć przygodę z programowaniem? Podpowiadamy – najlepiej od początku! Po pierwsze i najważniejsze – liczą się chęci i energia. Nie musisz być programistą ani znać podstaw żadnego języka programowania.

Wystarczy, że chcesz dowiedzieć się, jak rozpocząć naukę kodowania i spróbować swoich sił podczas tworzenia jednego z zaproponowanych przez naszych trenerów projektów. Od podstaw i odpowiedzi na pytanie, czym jest if, aż do poprawnie napisanej aplikacji!

Całodniowe warsztaty to także świetna okazja dla osób, które planują rozpocząć naukę na kursie – mały przedsmak tego, co Cię czeka.

Dlaczego warto wziąć udział?

Udział w warsztatach CODE{sun}DAY jest doskonałą okazją do utrwalenia posiadanej już wiedzy, a przede wszystkim poznania nowych technologii i sprawdzenia, który język programowania jest dla Ciebie.

Dodatkowo każdy z trenerów prowadzących warsztaty posiada doświadczenie zarówno zawodowe w branży IT, jak i umiejętności prowadzenia warsztatów i szkoleń.

Jeżeli zapisałeś/aś się na nasz kurs, jest to świetna okazja, aby potraktować warsztaty jako prework. Zapoznasz się z trenerem, a także zdobędziesz podstawy do dalszego rozwoju w danej technologii.

Sprawdzisz się i dowiesz się, jak możesz rozpocząć karierę w IT.

Będziesz miał możliwość pracy z doświadczonym trenerem.

Każdy z uczestników otrzyma rabat na nasze pełnometrażowe kursy!

Zapoznasz się z platformą Zoom, która wykorzystywana jest do spotkań online.

Jakie warsztaty tym razem?

png-clipart-mongodb-nosql-database-computer-icons-others-leaf-grass

Mongo DB

W trakcie warsztatów dowiesz się jak stworzyć i zarządzać swoją nierelacyjną bazą danych MongoDB, a także jak tworzyć zapytania, agregować dane i wyciągać z nich najważniejsze informacje. Warsztaty są całkowicie od podstaw.

44251-200

Scrum

Scrum jest najpopularniejszą metodyką pracy zespołów programistycznych. Na tych warsztatach dowiesz się, jak właściwie organizuje się pracę zespołów deweloperskich i na chwilę odpoczniesz od kodu.

Do wyboru jest jeden z dwóch warsztatów. Odbywają się w tym samym czasie, więc nie ma możliwości uczestniczenia w obydwu.

Trenerzy 26 edycji CODE{sun}DAY

Trener

Małgorzata Rita Łyczywek

Specjalistka Python/Ruby

Absolwentka bioinformatyki, zainteresowana połączeniem nauki i technologii, od 5 lat związana z językiem Python. Jako FlyNerd (flynerd.pl) skutecznie zachęca do stawiania pierwszych kroków w świecie IT. Swoją wiedzą dzieli się także jako mentorka na warsztatach m.in. na PyCodeCarrots, Django Girls oraz Rails Girls. Obecnie zawodowo pisze w Ruby on Rails, śledzi również trendy w UX oraz w web designie.

Trener

Aleksandra Bazylewicz

Scrum Master

Od 5 lat pasjonatka podejścia zwinnego w tworzeniu oprogramowania. Swoją karierę rozpoczęła pracując przy wdrożeniach produktów z branży finansowej, gdzie miała okazję doświadczyć różnych sposobów zarządzania projektami informatycznymi. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w środowisku wielokulturowym. W czasie wolnym gra w planszówki i podróżuje.

Opinie uczestników CODE{sun}DAY

Bardzo fajnie wydarzenie, dla osób, które chcą sprawdzić czy dany język jest dla niego/niej. Dobry fundamentalny wstęp. Zaczęłam uczyć się Pythona samodzielnie, jestem na etapie funkcji, tutaj znalazłam odpowiedzi na wiele pytań i bardzo mnie to zachęciło do dalszej nauki.

– Agata, uczestniczka CODE{sun}DAY 23

Warsztaty były bardzo inspirujące, prawdopodobnie przyczyniają się do tego, że skorzystam z oferty warsztatów CODE:ME. 😉

– Maciej, uczestnik CODE{sun}DAY 2020

Warsztaty były super, czuję mocny niedosyt, super atmosfera i trenerzy.

– Monika, uczestniczka CODE{sun}DAY 2020

Co po CODE{sun}DAY?

Droga do IT krótka nie jest, a takie niedzielne warsztaty są właśnie jednym z wielu dobrych kroków do… jakby nie było, sukcesu! Najważniejsze, by nie był ostatnim, bo, choć wraz z trenerami robimy, co się da, programowanie czy testowanie to dziedziny zbyt szerokie, by przekazać wiedzę w osiem godzin.
Praca z trenerem czy mentorką znacznie przyspiesza zdobywanie wiedzy, to pewnie już wiesz po dzisiejszych warsztatach.

Dlatego właśnie w tym miejscu chcemy zaprosić Cię do zrobienia z nami kolejnego kroku w tym kierunku – na kurs programowania czy testowania z CODE:ME!

CODE{sun}DAY w liczbach.

5

MIAST

25

EDYCJI

67

WARSZTATÓW

506

GODZIN

>800

OSÓB

Bądź na bieżąco

Chcesz wiedzieć, kiedy odbędzie się CODE{sun}DAY w Twoim mieście?

Zostaw nam swój e-mail, a powiadomimy Cię, kiedy pojawią się pierwsze szczegóły!

Newsletter signup

Please wait...

Dzięki za zapisanie się! Koniecznie sprawdź pocztę i potwierdź subskrypcję. 

FAQ

Cena warsztatów to 30zł, jest to kwota, która pozwoli Nam na zapewnienie doświadczonego trenera, platformy do warsztatów, a także najwyższej jakości organizacji wydarzenia.

Wystarczy własny laptop, dużo energii i chęć do działania! Całą resztą zajmiemy się my.

Oczywiście! Warsztaty zostały przygotowane specjalnie dla tych, którzy nie mają żadnego doświadczenia z programowaniem, choć w przypadku niektórych warsztatów podstawowa wiedza wiele ułatwi.

Tak! Przed samymi warsztatami dostaniesz zarówno instrukcję, jak przygotować się do zajęć, jak i link, pod którym odbędą się warsztaty.

Bilety

Organizatorzy

Partnerzy tej edycji CODE{sun}DAY:

Hakersi logo (on light)
my3miasto_logo
pobrane (1)
Cena
30
Bilety dostępne do 14.03.2021r.
Zapisz się!
Dostępne terminy

21.03.2021 r.

Miejsce:

Zdalnie