Jak wyglądają kursy zdalne ?

Zastanawiasz się jak wyglądają kursy zdalne w CODE:ME?

Do udziału w kursie wystarczy komputer z łączem internetowym, a także mikrofon. Fajnie jeżeli będziesz posiadał/a kamerkę, ale spokojnie, nie jest ona niezbędnym elementem, możesz uczestniczyć w zajęciach w piżamie :).

1. Zajęcia online na żywo

Zajęcia prowadzone są zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem, dzięki czemu zachowujesz regularność i  motywujesz się do systematycznej nauki. Określone terminy zajęć sprawiają, że możesz rozplanować swoje działania w ciągu dnia i z góry zorganizować czas na naukę (nie znajdziesz wymówki by przełożyć naukę na inny dzień… 🙂 ).

 

2. Kontakt z trenerem w trakcie zajęciach

Trener jest cały czas do Twojej dyspozycji w trakcie zajęć. W każdej chwili możesz zadać pytanie przez mikrofon, za pośrednictwem czatu prywatnego, a także ogólnego. Możesz także skorzystać z opcji współdzielenia ekranu, aby pokazać, w którym momencie wystąpił błąd.

 

3.  Zdalne hackathony

W trakcie każdego z kursów odbywają się sobotnie hackathony, podczas których masz możliwość zdobycia umiejętności pracy grupowej przy wspólnym projekcie.  Praca nad projektem jest symulacją codziennej pracy programistów i testerów.

 

4. Monitoring postępów

Bardzo ważnym elementem w nauce jest praca własna poza zajęciami. Trenerzy przygotowują zadania domowe, których celem jest utrwalenie materiału z zajęć i monitorowanie postępów.

 

5. Grupy maksymalnie 15 osobowe

Mimo, że przestrzeń online pozwala nam na dużą liczbę uczestników, to postanowiliśmy utrzymać grupy na poziomie maksymalnie 15 uczestników, dzięki czemu trenerzy będą mogli poświęcić uwagę każdemu z kursantów.

 

Sprawdź nasze kursy: https://codeme.pl/kursy/

Poznaj opinie naszych kursantów

Hackathony, dlatego wybrałem kurs od CODE:ME, a nie innej firmy.

Najmocniejszą stroną była współpraca w grupie i rozwiązywanie wspólnie problemów związanych z kodem.

Najbardziej mi się podobało podejście merytoryczne trenera oraz odpowiedzi na wszystkie pytania. Duże zaangażowanie z jego strony.

Masz pytania?