jak sfinansować kurs?

Nie musisz opłacić swojej nauki z góry! Wszystkie nasze kursy można finansować z trzech programów wspierających dokształcanie: Inwestuj w Rozwój, OPEN oraz Krajowy Fundusz Szkoleniowy. Dzięki nim osoby prywatne mogą uzyskać umorzenie aż do 25% ceny kursu, a przedsiębiorcy – środki na pokrycie od 80% do 100% kosztów szkoleń swoich pracowników.

Wniosek najlepiej wypełnić co najmniej miesiąc przez planowanym rozpoczęciem kursu. Jeśli planujesz starać się o dofinansowanie, daj nam znać – zajmiemy Ci miejsce na liście. W razie wątpliwości pomożemy też w poprawnym wypełnieniu wniosku.

OPEN i Inwestuj w Rozwój

Wszyscy pełnoletni mieszkańcy Polski mogą ubiegać się o wsparcie finansowe w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacji Narodowej (OPEN) oraz programu Inwestuj w Rozwój. Dzięki nim cena kursu zostaje rozłożona na równe, comiesięczne raty. Jeśli ukończysz kurs, a raty spłacasz terminowo – możesz liczyć na umorzenie aż 25% całej pożyczki!

Każdy kurs z oferty CODE:ME może być finansowany za pomocą tych dwóch programów. Różnią się one szczegółowymi warunkami, dlatego przygotowaliśmy dla Was porównanie:

Ogólnopolski Program Edukacji Narodowej OPEN

Minimalna kwota:
1000 zł

Minimalna rata:
100 zł miesięcznie

Czas spłaty:
do 60 miesięcy

Kwota umorzenia:
10–25% ceny kursu

W ramach programu OPEN można wziąć pożyczkę także po rozpoczęciu kursu, ale tylko do wysokości kwoty, która pozostała nam jeszcze do opłacenia. Więcej o programie OPEN >>>

Inwestuj w Rozwój

Minimalna kwota:
600 zł

Minimalna rata:
50 zł miesięcznie

Czas spłaty:
12–36 miesięcy

Kwota umorzenia:
20–25% ceny kursu

W ramach programu Inwestuj w Rozwój, osoby niepracujące mogą rozpocząć spłatę dopiero 3 miesiące po ukończeniu kursu. Więcej o programie Inwestuj w Rozwój >>>

Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Wszystkie firmy mogą ubiegać się o dofinansowanie z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na kursy dokształcające dla swoich pracowników zatrudnionych na umowę o pracę.

W przypadku mikroprzedsiębiorstw, zatrudniających do 10 pracowników, KFS pokrywa 100% ceny szkolenia. Większe przedsiębiorstwa wnoszą wkład w wysokości 20% ceny kursu, a KFS finansuje pozostałe 80%.

Wszystkie najważniejsze informacje na temat Krajowego Funduszu Szkoleniowego można znaleźć na stronie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej >>>

Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Wszystkie osoby zatrudnione na umowę o pracę – niezależnie od jej typu i wymiaru godzinowego – mogą ubiegać się o dofinansowanie kursu z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Jeśli jesteś zatrudniony w mikroprzedsiębiorstwie, czyli firmie zatrudniającej nie więcej niż 10 osób, Twój kurs zostanie sfinansowany w całości z Funduszu. W przypadku większych przedsiębiorstw, Fundusz pokryje 80% kosztów, a pracodawca – pozostałe 20%.

Wszystkie najważniejsze informacje na temat Krajowego Funduszu Szkoleniowego można znaleźć na stronie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej >>>

Raty 0%

Osobom, które nie mogą opłacić kursu z góry, proponujemy płatność w nieoprocentowanych ratach. Dokładne warunki – wysokość, liczbę i termin spłaty kolejnych rat – ustalamy z każdym kursantem indywidualnie.

Fundacja CODE:ME

Adres: Aleja Wojska Polskiego 41, 80-268 Gdańsk

NIP: 5842749072

Rejestr instytucji szkoleniowych:  2.22/00141/2017, data wpisu: 2017-07-24

Strona: www.codeme.pl

Telefon: 724 379 836

E-mail: kontakt@codeme.pl

Po ukończeniu kursu otrzymuje się: wewnętrzny certyfikat CODE:ME, zaświadczenie o ukończeniu kursu wynikające z posiadanej akredytacji kuratorium oświaty.