jak sfinansować kurs?

Zarezerwuj miejsce teraz, a za kurs zapłać w październiku! 

Wiemy, że wakacje to czas planowanych mniej lub bardziej wydatków. Do tego powrót do szkoły to kolejna rzecz, która skutecznie uszczupla porfel. Jeśli od czerwca planujesz, że po wakacjach rozpoczynasz naukę programowania czy testowania, ale stan konta nie nastraja pozytywnie, gdy myślisz o realizacji tego planu, nic straconego.

Napisz do Karoliny: karolina.best@codeme.pl i zarezerwuj sobie miejsce już dziś, a kurs (w całości lub pierwszą ratę) zapłać dopiero w następnym miesiącu!

Nie musisz opłacić swojej nauki z góry! Wszystkie nasze kursy można finansować z różnych programów wspierających dokształcanie: Inwestuj w Rozwój i OPEN, a także Krajowego Funduszu Szkoleniowego i Regionalnych Programów Operacyjnych. Dzięki nim osoby prywatne mogą uzyskać umorzenie aż do 25% ceny kursu, a przedsiębiorcy – środki na pokrycie od 80% do 100% kosztów szkoleń swoich pracowników.

Wniosek najlepiej wypełnić co najmniej miesiąc przez planowanym rozpoczęciem kursu. Jeśli planujesz starać się o dofinansowanie, daj nam znać – zajmiemy Ci miejsce na liście. W razie wątpliwości pomożemy też w poprawnym wypełnieniu wniosku.

Innym sposobem na sfinansowanie części kursu jest korzystanie z naszych rabatów dla absolwentów oraz dla uczestników warsztatów. O rabacie dla absolwentów możesz przeczytać na tej stronie. O rabatach dla uczestników warsztatów informujemy w trakcie wydarzenia, z którym związana jest dana zniżka.

OPEN i Inwestuj w Rozwój

Wszyscy pełnoletni mieszkańcy Polski mogą ubiegać się o wsparcie finansowe w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacji Narodowej (OPEN) oraz programu Inwestuj w Rozwój. Dzięki nim cena kursu zostaje rozłożona na równe, comiesięczne raty. Jeśli ukończysz kurs, a raty spłacasz terminowo – możesz liczyć na umorzenie aż 25% całej pożyczki!

Każdy kurs z oferty CODE:ME może być finansowany za pomocą tych dwóch programów. Różnią się one szczegółowymi warunkami, dlatego przygotowaliśmy dla Was porównanie:

Ogólnopolski Program Edukacji Narodowej OPEN

Minimalna kwota:
1000 zł

Minimalna rata:
100 zł miesięcznie

Czas spłaty:
do 60 miesięcy

Kwota umorzenia:
10–25% ceny kursu

W ramach programu OPEN można wziąć pożyczkę także po rozpoczęciu kursu, ale tylko do wysokości kwoty, która pozostała nam jeszcze do opłacenia. Więcej o programie OPEN >>>

Inwestuj w Rozwój

Minimalna kwota:
600 zł

Minimalna rata:
50 zł miesięcznie

Czas spłaty:
12–36 miesięcy

Kwota umorzenia:
20–25% ceny kursu

W ramach programu Inwestuj w Rozwój, osoby niepracujące mogą rozpocząć spłatę dopiero 3 miesiące po ukończeniu kursu. Więcej o programie Inwestuj w Rozwój >>>

Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Wszystkie firmy mogą ubiegać się o dofinansowanie z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na kursy dokształcające dla swoich pracowników zatrudnionych na umowę o pracę.

W przypadku mikroprzedsiębiorstw, zatrudniających do 10 pracowników, KFS pokrywa 100% ceny szkolenia. Większe przedsiębiorstwa wnoszą wkład w wysokości 20% ceny kursu, a KFS finansuje pozostałe 80%.

Wszystkie najważniejsze informacje na temat Krajowego Funduszu Szkoleniowego można znaleźć na stronie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej >>>

Regionalne Programy Operacyjne

Fundacja CODE:ME widnieje w Bazie Usług Rozwojowych. Dzięki temu mikro, małe i średnie firmy spoza województwa pomorskiego mogą ubiegać się o dofinansowanie uczestnictwa swoich pracowników lub właścicieli w naszych kursach w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych.

Stopień dofinansowania kursu zależy przede wszystkim od wielkości firmy i od tego, w jakim województwie jest zarejestrowana. Regionalne Programy Operacyjne precyzują zasady finansowania dla poszczególnych województw i powołują Podmiotowe Systemy Finansowania. Na ogół można liczyć na pokrycie przez PSF ok. 50%–80% ceny kursu.

Głównym założeniem Podmiotowych Systemów Finansowania jest uproszczenie i przyspieszenie procesu przyznawania wsparcia przedsiębiorstwom.

Nie ma znaczenia, w jakim województwie odbywa się kurs, o którego dofinansowanie się ubiegamy – firmy zarejestrowane poza województwem pomorskim mogą wysłać swoich pracowników również na nasze kursy w Gdańsku.

Szczegółowe informacje na temat Regionalnych Programów Operacyjnych w poszczególnych województwach można znaleźć na stronie Bazy Usług Rozwojowych >>>

Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Wszystkie osoby zatrudnione na umowę o pracę – niezależnie od jej typu i wymiaru godzinowego – mogą ubiegać się o dofinansowanie kursu z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Jeśli jesteś zatrudniony w mikroprzedsiębiorstwie, czyli firmie zatrudniającej nie więcej niż 10 osób, Twój kurs zostanie sfinansowany w całości z Funduszu. W przypadku większych przedsiębiorstw, Fundusz pokryje 80% kosztów, a pracodawca – pozostałe 20%.

Wszystkie najważniejsze informacje na temat Krajowego Funduszu Szkoleniowego można znaleźć na stronie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej >>>

Rabat dla absolwentów

Programista uczy się przez całe życie, dlatego dla wszystkich absolwentów przygotowaliśmy rabat 15% na wszystkie  kursy – niezależnie od tego, czy kontynuujesz naukę na kursie zaawansowanym, czy zaczynasz poznawać nowy język od zera.

Jeśli chcesz skorzystać z rabatu, wystarczy podczas płatności podać kod:

codemeabsolvent

Rabat dla absolwentów łączy się z promocjami early bird. Możesz wykorzystać go również wtedy, kiedy starasz się o finansowanie kursu za pomocą programów OPEN lub Inwestuj w Rozwój. Jeśli połączysz te trzy rozwiązania, kurs może być dla Ciebie prawie o połowę tańszy!

Raty 0%

Osobom, które nie mogą opłacić kursu z góry, proponujemy płatność w nieoprocentowanych ratach. Dokładne warunki – wysokość, liczbę i termin spłaty kolejnych rat – ustalamy z każdym kursantem indywidualnie.

Wybierasz się na kurs z koleżanką, bratem, żoną, partnerką czy po prostu znajomym z pracy? Razem taniej! Im Was więcej, tym większy rabat będzie na Was czekał.

Zanim zarejestrujecie się na kurs, napiszcie do nas, a przygotujemy Wam specjalne kody rabatowe:

kontakt@codeme.pl

Fundacja CODE:ME

Adres: Aleja Wojska Polskiego 41, 80-268 Gdańsk

NIP: 5842749072

Rejestr instytucji szkoleniowych:  2.22/00141/2017, data wpisu: 2017-07-24

Strona: www.codeme.pl

Telefon: 724 379 836

E-mail: kontakt@codeme.pl

Po ukończeniu kursu otrzymuje się: wewnętrzny certyfikat CODE:ME, zaświadczenie o ukończeniu kursu wynikające z posiadanej akredytacji kuratorium oświaty.