.woocommerce-product-gallery{ opacity: 1 !important; }Tips-Tricks HR(nie) tylko dla Juniora! - Fundacja CODE:ME
0
Eventy
Tips-Tricks HR(nie) tylko dla Juniora!

Tips-Tricks HR(nie) tylko dla Juniora!

POZIOM ZAAWANSOWANIA:
POZIOM ZAAWANSOWANIA:
Podstawowy
DATA NAJBLIŻSZEJ EDYCJI:
DATA NAJBLIŻSZEJ EDYCJI:
Nowy termin wkrótce
LOKALIZACJA:
LOKALIZACJA:
Zdalnie
Background image shapeTips-Tricks HR(nie) tylko dla Juniora!
#02 "Kandydat w oczach rekrutera - o profilu na LinkedIn i nie tylko..."
 

Naszym gościem będzie firma Bee Talents!

Podczas tego spotkania zgłębimy tajniki budowania profesjonalnego profilu na LinkedIn oraz omówimy kluczowe aspekty, na które zwracają uwagę rekruterzy. Dowiecie się, jak efektywnie prezentować swoje umiejętności i doświadczenie, aby wyróżnić się na tle innych kandydatów. Nie zabraknie także praktycznych i magicznych wskazówek dotyczących personal brandingu i budowania pozytywnego wizerunku online i nie tylko;)

Spotkanie jest bezpłatne!

Z kim będziecie mieli możliwość porozmawiać?

Magdalena Chrzanowska

Rekruterka w Bee Talents, zajmująca się rekrutacjami IT, technicznymi oraz z pogranicza technologii i biznesu. Aktywnie działa na rzecz edukacji w branży IT, zarówno w zakresie szerzenia dobrych praktyk rekrutacyjnych, ze szczególnym naciskiem na kulturę feedbacku oraz budowania Candidate Experience.

Kiedy? 21.02.2024, w godzinach 13:00-14:00.

Gdzie: online ZOOM

Udział jest bezpłatny!

Kilka słów o naszym gościu:

Bee Talents to zespół zaangażowanych ludzi, którzy wiedzą, jak budować i skalować zespoły w branży technologicznej. Oferują wsparcie dla przedsiębiorstw IT, korporacji i start-upów w zakresie tworzenia zespołów, opracowywania strategii marketingu personalnego oraz pozyskiwania specjalistów IT. W trakcie przeprowadzenia wielu rozmów kwalifikacyjnych, zdobyli wiedzę na temat selekcji najlepszych kandydatów, którzy mogą przyczynić się do sukcesu organizacji. Duże znaczenie przywiązują do skutecznej komunikacji. W Bee Talents doskonale wiedzą jak efektywnie łączyć i wykorzystywać dostępne zasoby w celu osiągnięcia wyznaczonych celów.

Więcej informacji o naszym gościu znajdziecie tu: https://www.beetalents.com/poznaj


Chcesz być na bieżąco z naszymi eventami i wydarzeniami w IT? Zapisz się do newslettera TUTAJ

REGULAMIN WYDARZENIA

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Czy świat IT rzeczywiście jest taki magiczny? Czy branża IT jest osiągalna dla każdego?

Ilość informacji o branży może przytłoczyć każdego juniora lub przyszłego juniora. Co jest prawdą, a co mitem? Wiemy, że bardzo wielu z Was potrzebuje tych informacji. Z myślą o Was i Waszych potrzebach, stworzyliśmy cykl spotkań, podczas których dokładnie zbadamy ten temat. Będziemy Wam udzielać magicznych rad rekrutacyjnych, podpowiemy czego absolutnie nie robić, a co wręcz jest obowiązkowe podczas rozmowy rekrutacyjnej! Poznacie przydatne sztuczki i tipy - jak skutecznie wejść do branży IT! Zaproszeni przez nas specjaliści podzielą się z Wami wiedzą tajemną i opowiedzą o swojej działalności. Regularnie będziemy dzielić się z Wami magicznymi wskazówkami!
 
Kolejne spotkanie już wkrótce;)
 
Jeżeli istnieje temat, który uważacie, że powinniśmy poruszyć podczas spotkań - koniecznie dajcie znać Marcie! [email protected]

Bądźmy w kontakcie!

Jeśli masz pytania odnośnie naszych eventów, bądź kursów, zapraszamy do kontaktu!
Napisz do nas!