0
Kursy i Eventy
Hack4Change

Hack4Change

POZIOM ZAAWANSOWANIA:
Podstawowy
DATA NAJBLIŻSZEJ EDYCJI:
2-4.06.2023
LOKALIZACJA:
Gdańsk

48h godzin by zmienić świat

Czy wiesz jak wiele można zmienić w ciągu jednego weekendu?

Weź udział w technologiczno-ekologicznym hackathonie - ucz się, działaj i wspieraj naszą planetę! Bądź częścią zmiany!

Idea Hack4Change

Nasza planeta jest w niebezpieczeństwie. To nie dramatyczny wstęp powieści science fiction, ale smutna rzeczywistość. Nasi wrogowie są potężni, są nimi największe zagrożenia XXI wieku - zanieczyszczenie środowiska, zmiany klimatyczne i kryzys związany z pandemią koronawirusa. Sytuacja jest trudna, ale jak mówi stara maksyma ludzi sukcesu - martwienie się nie rozwiązuje problemów, działanie - owszem. Dlatego organizujemy 48-godzinny hackathon Hack4Change - przestrzeń wspólnego działania na rzecz środowiska i naszej planety. To wydarzenie stworzone z myślą o wszystkich tych, którzy chcą wziąć sprawy w swoje ręce i zamiast snuć pesymistyczne wizje - działać i wykorzystywać swoje talenty, aby zmieniać świat. Wspólnie ze 150 uczestnikami i mentorami poszukamy nieszablonowych koncepcji wspierających nasza planetę.

Efektem hackathonu będą prototypy innowacyjnych rozwiązań wspierających walkę z zanieczyszczeniem środowiska, ociepleniem klimatu, poprawą komfortu życia w lokalnych środowiskach i kryzysem spowodowanym pandemią.

Dla kogo?

Do uczestnictwa w hackathonie zapraszamy innowatorów, programistów, grafików, UX designerów i wszystkich tych, którym bliska jest idea walki z kryzysem klimatycznym i innymi problemami naszej planety. W trakcie hackathonu uczestnicy połączą siły tworząc interdyscyplinarne zespoły, które wspólnie będą pracowały nad prototypami proekologicznych urządzeń i aplikacji.

Poznaj opinie uczestników

To oni najlepiej odpowiedzą na pytanie, czy warto brać udział w eventach z CODE:ME
Maciej, uczestnik Hack4Change 2020
Warsztaty były bardzo inspirujące, prawdopodobnie przyczyniają się do tego, że skorzystam z oferty warsztatów CODE:ME.
Learn more
Andrzej Szulc
Polecam serdecznie, świetna szkoła, super trenerzy i przemiła obsługa!
Learn more
Paweł Traczyk
Jesienią 2019 r. brałem udział w warsztatach poświęconych JavaScript-owi. Sympatyczna ekipa, przyjemnie urządzone wnętrza i... ciekawa oferta szkoleń oraz warsztatów. To dobre miejsce do wzrostu swoich kompetencji lub pasji związanych z IT.
Learn more

Bądźmy w kontakcie!

Jeśli masz pytania odnośnie naszych eventów, bądź kursów, zapraszamy do kontaktu!
Napisz do nas!