.woocommerce-product-gallery{ opacity: 1 !important; }Brain Tech Talk. Wnikliwie o branży IT. - Fundacja CODE:ME
0
Eventy
Brain Tech Talk. Wnikliwie o branży IT.

Brain Tech Talk. Wnikliwie o branży IT.

POZIOM ZAAWANSOWANIA:
POZIOM ZAAWANSOWANIA:
Podstawowy
DATA NAJBLIŻSZEJ EDYCJI:
DATA NAJBLIŻSZEJ EDYCJI:
Termin wkrótce
LOKALIZACJA:
LOKALIZACJA:
Zdalnie
Background image shapeBrain Tech Talk. Wnikliwie o branży IT.

Zapraszamy na drugie spotkanie w ramach cyklu Brain Tech Talk - wnikliwie o branży IT: Pomagaj testując.

Cykl "Brain Tech Talk - wnikliwie o branży IT" to nowa seria wyjątkowych, spotkań online, które pozwolą zgłębić Wam tajniki i nowinki z dziedziny nowych technologii. Podczas webinariów będziecie mogli wysłuchać gości specjalizujących się w dziedzinach m.in. takich jak data science, AI, programowanie, testowanie, cybersecurity.

Na każdym spotkaniu z tego cyklu przeniesiemy się w fascynujący świat nowych technologii, gdzie omawiane będą najświeższe trendy, wyzwania i innowacje. To doskonała okazja do poszerzenia swoich umiejętności, zdobycia nowej wiedzy oraz nawiązania cennych kontaktów w środowisku IT.

"Brain Tech Talk" to nie tylko okazja do wymiany myśli, ale także inspiracji, gdzie uczestnicy mogą dowiedzieć się, jak najskuteczniej wykorzystywać nowoczesne rozwiązania w pracy i rozwoju zawodowym.  To cykl wydarzeń stworzony z myślą o tych, którzy pragną być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w branży IT oraz planują rozwijać się w tym dynamicznym świecie technologii.

ROZKŁAD JAZDY!

 

Sztuczna inteligencja w codziennej pracy.

Poniedziałek 26.01.2024 godz. 18:00-19:00

 

Zastanawiasz się jak wykorzystać sztuczną inteligencję do codziennej pracy? A może martwisz się, że AI przejmie testowanie? Na naszym spotkaniu odpowiemy sobie na m.in. te pytania jak i oswoimy się z nowymi narzędziami opartymi na AI.

Poznaj prelegentów najbliższej edycji Brain Tech Talk!

Background image shapeAleksandra Migus
Aleksandra Migus

Team Leader / Tester

Linkedin icon

Od siedmiu lat związana z Software House oferującym kompleksową obsługę projektów IT. Zaczynałam jako specjalista do spraw wsparcia technicznego, aktualnie tester oprogramowania oraz lider zespołu testerów. W wolnym czasie uczę się automatyzacji testów oraz w roli trenera prowadzę szkolenia z zakresu testowania oprogramowania.

Bądźmy w kontakcie!

Jeśli masz pytania odnośnie naszych eventów, bądź kursów, zapraszamy do kontaktu!
Napisz do nas!