0
Kursy i Eventy
Brain Tech Talk. Wnikliwie o branży IT

Brain Tech Talk. Wnikliwie o branży IT

POZIOM ZAAWANSOWANIA:
POZIOM ZAAWANSOWANIA:
Podstawowy
DATA NAJBLIŻSZEJ EDYCJI:
DATA NAJBLIŻSZEJ EDYCJI:
29.11.2023
LOKALIZACJA:
LOKALIZACJA:
Poznań, Zdalnie
Background image shapeBrain Tech Talk. Wnikliwie o branży IT

Zapraszamy na drugie spotkanie w ramach cyklu Brain Tech Talk - wnikliwie o branży IT: Modele uczenia maszynowego wady i zalety.

Szymon Moliński opowie o modelach uczenia maszynowego, a dokładniej o wadach i zaletach ;)  

Cykl "Brain Tech Talk - wnikliwie o branży IT" to nowa seria wyjątkowych, bezpłatnych spotkań online, które pozwolą zgłębić Wam tajniki i nowinki z dziedziny nowych technologii. Podczas webinariów będziecie mogli wysłuchać gości specjalizujących się w dziedzinach m.in. takich jak data science, AI, programowanie, testowanie, cybersecurity.

Na każdym spotkaniu z tego cyklu przeniesiemy się w fascynujący świat nowych technologii, gdzie omawiane będą najświeższe trendy, wyzwania i innowacje. To doskonała okazja do poszerzenia swoich umiejętności, zdobycia nowej wiedzy oraz nawiązania cennych kontaktów w środowisku IT????

"Brain Tech Talk" to nie tylko okazja do wymiany myśli, ale także inspiracji, gdzie uczestnicy mogą dowiedzieć się, jak najskuteczniej wykorzystywać nowoczesne rozwiązania w pracy i rozwoju zawodowym.  To cykl wydarzeń stworzony z myślą o tych, którzy pragną być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w branży IT oraz planują rozwijać się w tym dynamicznym świecie technologii.


ROZKŁAD JAZDY!

Środa 29.11.2023

Modele uczenia maszynowego - wady i zalety.

Godzina: 18:00-19:00

LLM to modele uczenia maszynowego, które potrafią generować i analizować tekst na wysokim poziomie semantycznym i syntaktycznym.
Używanie modeli generatywnych, jako programista ma swoje zalety, ale ma też wady! 

Na warsztatach poznamy więc dobre i złe przykłady wykorzystania narzędzi opartych na LLM.


Poznaj naszych prelegentów!

Szymon Moliński - Chief Data Scientist

Senior Data Scientist, inżynier, humanista, tancerz, dziennikarz naukowy i (etyczny) haker. Żyje z rodziną i dwoma psami w Finlandii, a na co dzień pracuje w firmie sektora e-commerce tworząc rozwiązania statystyczne i związane z uczeniem maszynowym dla rynku polskiego. Przy tym bardzo blisko związany z branżą kosmiczną, szczególnie tą jej częścią, której soczewki skierowane są w kierunku Ziemi.

Poznaj opinie uczestników

To oni najlepiej odpowiedzą na pytanie, czy warto brać udział w eventach z CODE:ME

Bądźmy w kontakcie!

Jeśli masz pytania odnośnie naszych eventów, bądź kursów, zapraszamy do kontaktu!
Napisz do nas!