0

Kurs C# od podstaw

C# to wszechstronny i dynamiczny język programowania, który można wykorzystać do tworzenia różnorodnych aplikacji, w tym gier komputerowych, aplikacji webowych i mobilnych.

Jesteś zainteresowany? Zapisz się na listę chętnych!
Background image shape

Czy kurs programowania w C# jest dla mnie?

Nie potrzebujesz wcześniejszego doświadczenia w programowaniu, ani wykształcenia technicznego, aby wziąć udział w kursie. Wystarczy umiejętność obsługi komputera i dobra znajomość swojego systemu operacyjnego w zakresie instalacji oprogramowania, czy przechowywania danych. Na kursie poznasz najważniejsze pojęcia związane z tworzeniem oprogramowania, takie jak programowanie obiektowe, instrukcje, typy danych, repozytorium, błędy i ich obsługa, wzorce projektowe, ale też czym zajmuje się back-end developer i jak wygląda proces powstawania oprogramowania.

Background image shape

Jak przebiega kurs C# od podstaw?

Podczas kursu stworzysz swoją pierwszą aplikację webową w języku C# oraz zdobędziesz solidne podstawy do poznania silnika Unity, który jest jednym z popularniejszych narzędzi do tworzenia gier komputerowych, konsolowych i na okulary VR. Kurs ma na celu również nauczenie dobrych praktyk w pracy programisty i zasad tworzenia czystego kodu.

Zakres kursu C#

Kurs C# .NET od podstaw to intensywny kurs, który obejmuje 72 godziny zajęć warsztatowo-wykładowych z trenerem oraz 48 godzin samodzielnej nauki. Kurs skupia się na webowym zastosowaniu języka C# i ma na celu nauczenie początkujących programistów tworzenia aplikacji windowsowych, serwerowych i webowych w tej technologii

Co zyskasz ucząc się programowania z nami?

Dołączając do grona kursantów CODE:ME otrzymasz bezpłatny dostęp do spotkań na platformie DISCORD, poświęconych tematyce rekrutacji. Dzięki temu zdobędziesz dodatkową wiedzę i umiejętności przydatne podczas procesu rekrutacyjnego.

Dodatkowo, każdy absolwent kursu otrzymuje bezpłatny certyfikat ukończenia kursu, który można zamówić również w wersji papierowej oraz w języku angielskim. Certyfikat ten stanowi potwierdzenie zdobytej wiedzy i umiejętności, co może znacznie zwiększyć szanse na znalezienie pracy w branży IT.

Jako nasz kursant i absolwent otrzymujesz dostęp do wydarzeń branżowych oraz ofert pracy, co stanowi dodatkowe wsparcie w znalezieniu wymarzonej posady.

Background image shape

Dofinansowanie kursów programowania

Oferujemy dogodne finansowanie naszych kursów. Możesz skorzystać z dofinansowania w ramach programów Inwestuj w Rozwój, KFS lub Open, co może znacznie obniżyć koszty podnoszenia swoich kwalifikacji. Dodatkowo masz możliwość zapłaty za kurs jednorazowo za pomocą karty, BLIKa, bądź przelewu, wystawiamy również faktury za kursy, a jeśli nie masz możliwości opłacić całości od razu, rozkładamy kwoty na dogodne, nieoprocentowane raty. Więcej szczegółów dotyczących płatności znajdziesz w zakładce Metody finansowania kursów.

Organizacja kursów

Ponadto, zajęcia na wszystkich naszych kursach odbywają się online dwa razy w tygodniu, wieczorami oraz w weekendy, dzięki czemu osoby zainteresowane nauką programowania nie muszą porzucać swojego dotychczasowego życia prywatnego i zawodowego. Zobacz, jak wyglądają kursy zdalne w CODE:ME.

Zacznij programować!

Zapraszamy na kurs wszystkie osoby, które chcą nauczyć się programowania od podstaw w języku C#, zdobyć solidne podstawy programowania obiektowego, a także umiejętności tworzenia aplikacji webowych.

Kurs programowania w Csharp jest dostępny dla każdego, bez względu na doświadczenie i wykształcenie.

Jesteś zainteresowany? Zapisz się na listę chętnych!

Masz pytania?

Nie masz pewności, czy to kurs dla Ciebie? Napisz lub zadzwoń do nas - porozmawiamy i doradzimy, który język programowania wybrać!
Skontaktuj się z nami