.woocommerce-product-gallery{ opacity: 1 !important; }C# od podstaw – kurs programowania online - Fundacja CODE:ME
0

Kurs C# od podstaw

C# to wszechstronny i dynamiczny język programowania, który można wykorzystać do tworzenia różnorodnych aplikacji, w tym gier komputerowych, aplikacji webowych i mobilnych. Kurs C# od podstaw w Fundacji CODE:ME to gwarancja ciekawych jakości i przygotowanie do rynku pracy.

Brzmi interesująco? Zapisz się na listę chętnych!
Background image shape

Czy kurs programowania w C# jest dla mnie?

Nie potrzebujesz wcześniejszego doświadczenia w programowaniu, ani wykształcenia technicznego, aby wziąć udział w kursie C# od podstaw. Wystarczy umiejętność obsługi komputera i dobra znajomość swojego systemu operacyjnego w zakresie instalacji oprogramowania, czy przechowywania danych. Na kursie poznasz najważniejsze pojęcia związane z tworzeniem oprogramowania, takie jak programowanie obiektowe, instrukcje, typy danych, repozytorium, błędy i ich obsługa, wzorce projektowe, ale też czym zajmuje się back-end developer i jak wygląda proces powstawania oprogramowania.

Background image shape

Jak przebiega kurs C# od podstaw?

Podczas kursu stworzysz swoją pierwszą aplikację webową w języku C# oraz zdobędziesz solidne podstawy do poznania silnika Unity, który jest jednym z popularniejszych narzędzi do tworzenia gier komputerowych, konsolowych i na okulary VR. Kurs ma na celu również nauczenie dobrych praktyk w pracy programisty i zasad tworzenia czystego kodu.

Zakres kursu C#

Kurs C# .NET od podstaw to intensywny kurs, który obejmuje 72 godziny zajęć warsztatowo-wykładowych z trenerem oraz 48 godzin samodzielnej nauki. Kurs skupia się na webowym zastosowaniu języka C# i ma na celu nauczenie początkujących programistów tworzenia aplikacji windowsowych, serwerowych i webowych w tej technologii

Co zyskasz ucząc się programowania z nami?

Dołączając do grona kursantów CODE:ME otrzymasz bezpłatny dostęp do spotkań na platformie DISCORD, poświęconych tematyce rekrutacji. Dzięki temu zdobędziesz dodatkową wiedzę i umiejętności przydatne podczas procesu rekrutacyjnego.

Dodatkowo, każdy absolwent kursu otrzymuje bezpłatny certyfikat ukończenia kursu, który można zamówić również w wersji papierowej oraz w języku angielskim. Certyfikat ten stanowi potwierdzenie zdobytej wiedzy i umiejętności, co może znacznie zwiększyć szanse na znalezienie pracy w branży IT.

Jako nasz kursant i absolwent otrzymujesz dostęp do wydarzeń branżowych oraz ofert pracy, co stanowi dodatkowe wsparcie w znalezieniu wymarzonej posady.

Background image shape

Dofinansowanie kursów programowania

Oferujemy dogodne finansowanie naszych kursów. Możesz skorzystać z dofinansowania w ramach programów Inwestuj w Rozwój, KFS lub Open, co może znacznie obniżyć koszty podnoszenia swoich kwalifikacji. Dodatkowo masz możliwość zapłaty za kurs jednorazowo za pomocą karty, BLIKa, bądź przelewu, wystawiamy również faktury za kursy, a jeśli nie masz możliwości opłacić całości od razu, rozkładamy kwoty na dogodne, nieoprocentowane raty. Więcej szczegółów dotyczących płatności znajdziesz w zakładce Metody finansowania kursów.

Organizacja kursów

Ponadto, zajęcia na wszystkich naszych kursach odbywają się online dwa razy w tygodniu, wieczorami oraz w weekendy, dzięki czemu osoby zainteresowane nauką programowania nie muszą porzucać swojego dotychczasowego życia prywatnego i zawodowego. Zobacz, jak wyglądają kursy zdalne w CODE:ME.

Zacznij programować!

Zapraszamy na kurs wszystkie osoby, które chcą nauczyć się programowania od podstaw w języku C#, zdobyć solidne podstawy programowania obiektowego, a także umiejętności tworzenia aplikacji webowych.

Kurs programowania w Csharp jest dostępny dla każdego, bez względu na doświadczenie i wykształcenie.

Jesteś zainteresowany? Zapisz się na listę chętnych!

Już wkrótce - kurs C# od podstaw z fundacją CODE:ME

Rozpocznij swoją przygodę z programowaniem razem z nami. Fundacja CODE:ME zachęca Was do zgłaszania zainteresowania i zapisem na listę oczekujących na kurs C# od podstaw.

Myślisz o karierze w IT? Zacznij swoją przygodę z naszym szkoleniem język C# od podstaw. Kurs będzie pierwszym krokiem dla każdego, kto chce wejść do świata C sharp i .NET. Niezależnie od tego, czy w programowaniu robisz pierwsze kroki, czy szukasz zmiany kariery już w obrębie IT (np. obecnie pracujesz jako tester, tech support etc), nasze szkolenie programista C# jest trafionym wyborem. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą zdobyć praktyczne umiejętności w krótkim czasie.

Kurs online z trenerem

W naszym C# kursie online, bez wychodzenia z domu poznasz podstawy programowania w języku C# i dowiesz się, jak zostać junior C# developerem. Nauka odbywa się krok po kroku pod okiem mentora w czasie spotkań na żywo, na platformie Discord i poprzez zadania domowe.

Dzięki elastycznemu trybowi nauki online, możesz uczyć się zgodnie z planem, w intensywnym tempie, ale jednocześnie jesteś w stanie dopasować naukę do swojego życia. Doświadczony mentor nie tylko uczy podstaw programowania, ale też dzieli się wiedzą jak zostać C# developerem.

C# + ASP.NET czyli co robi prawdziwy C# Developer

Jako fundacja CODE:ME stawiamy na praktykę i to czego potrzebuje rynek. Dlatego szkolenie C# obejmuje również technologię ASP.NET, która jest kluczem dla zrozumienia, jak tworzyć zaawansowane aplikacje internetowe. W ramach już podstawowego kursu C# zdobędziesz wiedzę teoretyczną, jak i praktyczne umiejętności, które są niezbędne na rynku pracy. Stworzysz projekt do portfolio i dowiesz się jakich narzędzi używa C# Developer w codziennej pracy.

C# krok po kroku - skuteczna metoda nauki

Wierzymy, że metoda nauki nie jest obojętna. Nasze materiały, w tym C# - szkolenie od podstaw jest zaprojektowane tak, aby stopniowo wprowadzać Cię w świat programowania. Dzięki metodzie małych kroków, kurs programowania C# może być Twoim startem. Każdy temat jest dokładnie omawiany od strony minimum teorii i maksimum praktyki, co gwarantuje solidne zrozumienie i umiejętności.

Małe grupy, indywidualne podejście

Nie bój się pytać! Kurs C# z naszym mentorem online jest dla Ciebie. Wykorzystaj ten czas! Zajęcia odbywają się w małych, kameralnych grupach, co zapewnia indywidualne podejście i lepszą interakcję z mentorem. Platforma Discord zapewnia kontakt z grupą i mentorem pomiędzy zajęciami. To rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie bezpośredni kontakt i szybką odpowiedź na swoje pytania. Nasze dodatkowe kanały z wydarzeniami, konferencjami, ofertami pracy i projektami poza grupami to dla Ciebie dodatkowa motywacja.

Twoja przyszłość jako C# Developer

Decydując się na Kurs C# od podstaw z nauką programowania dla początkujących, otwierasz sobie drzwi do nowej ścieżki kariery w branży IT. Po zakończeniu kursu będziesz miał solidne podstawy, aby rozpocząć pracę jako C# developer.

 

 

Masz pytania?

Nie masz pewności, czy to kurs dla Ciebie? Napisz lub zadzwoń do nas - porozmawiamy i doradzimy, który język programowania wybrać!
Skontaktuj się z nami