wróć

Tydzień programisty tuż za rogiem, przygotowania idą pełną parą. Jednak nie tylko to dzieje się w naszej siedzibie przy Alei Wojska Polskiego. 

 

Przygotowujemy się do kursów 

 

Zbliża się jesień, a w związku z tym tradycją CODE:ME stały się przygotowania do kursów.Na obecną chwile szykujemy ich dla was aż osiem! Wśród nich znajdują się między innymi Python, SQL i C#.
Jeżeli jesteście zainteresowani którymś z nich, koniecznie zapoznajcie się z ofertą, którą specjalnie dla was stworzyliśmy. W tym celu zajrzyjcie na naszą stronę : https://codeme.pl/kursy/ 

 

Hackerspace też działa

SIerpień Open Source to obecne przedsięwzięcie HSu. Jest to cykl otwartych spotkań które mają na celu zapoznać uczestników z narzędziami, kulturą a zwłaszcza społecznością Open Source. Na warsztatach pojawi się wiele ciekawych tematów, między innymi uczenie maszyn i ludzi oraz Internet of Things. Hackerspace serdecznie zaprasza każdego, kto interesuje się tymi tematami. Nie ważne czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z technologią czy pierwsze kroki masz już za sobą, nasza społeczność chętnie pomoże Ci opanować nowości i niuanse związane z tematami zajęć, a także postara się rozwiać wszelkie wątpliwości. Wszystkie wydarzenia z tego cyklu będą odbywały się w naszej siedzibie przy Alei Wojska Polskiego 41 w cztery nadchodzące soboty Sierpnia.
Warto zaznaczyć, że każde z czterech wydarzeń jest otwarte, także przychodźcie śmiało!

 

O Tygodniu Programisty słów kilka

W związku z tym, że do Tygodnia programisty został już niecały miesiąc, chcemy się wam trochę pochwalić, a chwalić się mamy czym!
Świętując 256 dzień roku, który dla programistów jest ważną datą w kalendarzu, postanowiliśmy wydłużyć ten czas do tygodnia, podczas, którego organizujemy wydarzenia w aż PIĘCIU miastach!  Należą do nich Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wrocław i Poznań.
W ciągu tych siedmiu dni odbędzie się aż JEDENAŚCIE wydarzeń!  Po szybkich obliczeniach wychodzą średnio ponad dwa wydarzenia na dzień!

Wśród nich znalazły się, cieszące sporą popularnością, aż dwa Code{sun}day! CODE{sun}DAY to całodniowe warsztaty, w trakcie których poznasz ciekawych ludzi i dostaniesz porządny zastrzyk wiedzy połączonej z praktyką.

Jeżeli naszła cię ochota na wzięcie udziału w Tygodniu programisty – nie czekaj ! Zapisz się już teraz wchodząc na stronę: https://evenea.pl/event/tydzienprogramisty2019/, Masz więcej pytań? Daj nam znać!

 

Wydarzenie! Kiedy? Co się będzie działo?
Dzień Frontendu i nie tylko 10.08.2019 Kultura hackerska; Zrób sobie Endomondo; Jak zacząć w Open Source; JavaScript podstawy; Vue.js wprowadzenie.
Uczenie maszyn i ludzi 17.08.2019 Wprowadzenie do uczenia maszynowego; Dobrodziejstwo Otwartych Źródeł w krainie Uczenia Głębokiego; Budowanie projektów Javowych z użyciem Apache Maven – wprowadzenie; Ucz siebie i innych w duchu open source.
Dzień Programisty 24.08.2019 Co to jest git i dlaczego jest git; Od kodu do deploymentu; Jak testować? Wprowadzenie do walidacji na rapsie; Tworzenie gier w godot engine.
Elektronika IoT 31.08.2019 LoRaWAN – TTN i Arduino; Warsztaty – przegląd otwartych rozwiązań IoT dla domu; How2Elektronika – od pomysłu po własny elektrogadżet
Tydzień Programisty 8-14 .09.2019 Spotkania, warsztaty i prelekcje związane z szeroko pojętą branżą IT.