Kursy 2019.

Już teraz możecie zobaczyć niektóre nasze propozycje kursów na pierwszą połowę 2019 r.
Daj nam znać, jakie języki i technologie Cię interesują – dzięki temu powiadomimy Cię o otwarciu zapisów w pierwszej kolejności.
Bądź na bieżąco i nie przegap promocji early bird:

Java

DLA PROGRAMISTÓW, OD PODSTAW

Nauka Javy rozpoczyna się zupełnie inaczej, kiedy nie jest naszą pierwszą stycznością z programowaniem. Dlatego tworzymy kurs dla tych, którzy już dawno napisali swoje pierwsze „Hello World” w innym języku.

Java EE

DLA ZAAWANSOWANYCH

Poznałeś podstawy programowania w Javie i chcesz tworzyć komercyjne aplikacje? Java EE pozwala pisać multiplatformowe, bezpieczne aplikacje sieciowe, cenione przez instytucje finansowe i duże korporacje.

SQL

DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Obowiązkowa pozycja dla każdego, kto chce pracować z bazami danych: administratorów, analityków. To także ważne uzupełnienie wiedzy programistów takich języków jak Java, Python czy PHP.

C#

DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Chociaż słusznie jest kojarzony przede wszystkim z Windowsem, obecnie C# pozwala na tworzenie natywnych aplikacji na Maca i Linuxa, back-endu aplikacji internetowych oraz gier na platformy VR, webowe, mobilne i dekstopowe.

Unity

DLA PROGRAMISTÓW C#

Potrafisz napisać pętlę oraz if w C#? Czas poznać możliwości silnika Unity i stworzyć swoją pierwszą grę. To środowisko pozwala tworzyć gry na komputery osobiste, przeglądarki, urządzenia mobilne, konsole i platformy VR.

Testowanie

DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Doświadczony tester oprogramowania przygotuje Cię nie tylko do egzaminu ISTQB – dzięki praktycznym ćwiczeniom nabierzesz wszystkich umiejętności potrzebnych do testowania aplikacji mobilnych, webowych i dekstopowych.