CODE:ME Team


Marcin Młyński
CEO +48 732 012 597

Magdalena Bielska
COO +48 732 023 206

Paweł Apanasewicz
CIO, trener Java/PHP

Marek Stawiasz
CIO, trener Java/JavaScript

Wojciech Kokorzycki
Hacker:space Community Coordinator +48 507 313 631

Cyryl Sochacki
HACKER:MASTER

Trenerzy CODE:ME

Paweł Apanasewicz

Specjalista Java, PHP

Pasjonat nowych technologii od zawsze, a od szesnastu lat pełnoetatowy programista. W swojej karierze współpracował między innymi z takimi firmami, jak Polska Press, GE Money Bank, nokaut.pl czy Bank BPH.

Od pięciu lat jest współwłaścicielem firmy Horde Technology zajmującej się wytwarzaniem nowoczesnych aplikacji webowych i mobilnych.

Marek Stawiasz

Specjalista JavaScript / Node.js, HTML 5, CSS 3, PHP, Java

Od pięciu lat jest współwłaścicielem firmy Horde Technology zajmującej się wytwarzaniem nowoczesnych aplikacji webowych.

W swojej karierze współpracował i realizował projekty dla takich firm jak: Polskapress, Nokaut, Speednet czy Uniwersytet Gdański.

Jego dewizą jest być otwartym i zawsze czerpać radość z tego co się robi.

Cyryl Sochacki

Specjalista Arduino, Raspberry Pi, Banana PRO

Od ponad 9 lat zajmuje się tworzeniem stron internetowych. Autor wielu artykułów, tutoriali oraz newsów m.in. dla osworld.pl, picoboard.pl i dobreprogramy.pl.

Członek TLUG-u oraz Fre3make, kilkukrotny prelegent konferencji Jesień Linuksowa oraz Zimowisko Linuksowe.

Od ponad 3 lat hobbistycznie i zawodowo projektuje rozwiązania elektroniczne i automatyczne w oparciu o mikrokontrolery ATMEL-a i Arduino oraz mikrokomputery Banana Pi/PRO czy Raspberry Pi.

Rafał Osiński

Specjalista HTML 5, CSS 3, LESS, JavaScript

Absolwent wydziału Informatyki Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie specjalizacji Aplikacje Internetowe i Sieci oraz Bazy Danych.

Od wielu lat pasjonat technologii internetowych, a od czterech lat Frontend developer w jednej z trójmiejskich firm z branży IT. Uczestniczy w realizacji różnych projektów webowych, od małych stron internetowych po duże systemy dedykowane, dostosowane także do urządzeń mobilnych.

W swojej pracy wykorzystuje technologie HTML 5, CSS 3, LESS, JavaScript.

Tadeusz Magiera

Specjalista Java, PHP

Pasjonat użytecznych rozwiązań informatycznych. Z informatyką związany od czasów Commodore 64 i pierwszych programów w BASICu przepisywanych z Bajtka.

Przygodę z PHP zaczął 15 lat temu i kontynuuje ją w firmach polskich i zagranicznych, głównie przy wysokowydajnych serwisach z branży ogłoszeniowej.

Marcin Kałużny

Specjalista JavaScript, HTML 5, CSS 3, PHP

W brażny IT aktywnie od ponad 15 lat. Pracował dla serwisów takich jak Gratka.pl. Obecnie JavaScript Developer w GetResponse.

Ewa Marchaj

Specjalistka C# .NET

W branży IT od niemal 10 lat, od 9 jako programistka C#. Pracowała przy wielu projektach, głównie aplikacjach webowych, dla klientów polskich i zagranicznych. Obecnie Team Leader w firmie PGS Software.

Jakub Czapliński

Specjalista Python, C#, DevOps

Niegdyś admin, nastepnie przez 6 lat programista C#, ostatnie lata zakochany w Pythonie.

Obecnie pracuje jako teamleader budując pythonowy zespół w spółce akcyjnej PGS Software. Prowadzi realizację dużych projektów w Pythonie dla zachodnich klientów.

PARTNERZY

PARTNER STRATEGICZNY

Horde Technology

ZAUFALI NAM

Inkubator STARTER