CODE{sun}DAY

POZNAŃ: 16.07.2017

CODE{SUN}DAY TO CAŁODZIENNE WARSZTATY DLA WSZYSTKICH TYCH, KTÓRZY CHCIELIBY ROZPOCZĄĆ SWOJĄ PRZYGODĘ Z PROGRAMOWANIEM. OD PODSTAW. W TRYBIE SLOW MOTION.

Od czego zacząć przygodę z programowaniem? Najlepiej od początku!

Po pierwsze i najważniejsze - liczą się chęci i energia. Nie musisz być programistą ani znać podstaw jakiegokolwiek języka programowania.

Wystarczy, że chcesz dowiedzieć się, jak rozpocząć naukę kodowania i spróbować swoich sił podczas tworzenia jednego z zaproponowanych przez naszych trenerów projektów. Od podstaw i odpowiedzi na pytanie, czym jest if, aż do poprawnie napisanej aplikacji!

WARSZTATY

niedziela, 16 lipca 2017, 10:00-18:00, Poznań
Biurowiec OMEGA, ul. Dąbrowskiego 79 A - 11 piętro

SOFTWARE

HTML

Jarosław Wulnikowski

HTML i CSS to podstawowe języki Internetu. Od tego wszystko się zaczyna i od tego właśnie zacząć się może przygoda z programowaniem!

Jak wygląda dokument HTML? Od czego zacząć i jak zupełnie samodzielnie zabrać się do budowania swojej pierwszej strony internetowej? Jak sprawić, by to, co chcę pokazać, było naprawdę... ładne?

Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź podczas warsztatów HTML i CSS! I to zupełnie od podstaw.

SOFTWARE

JavaScript

Krzysztof Padoł
Cleeng

Podczas sześciogodzinnych warsztatów zmierzysz się ze stworzeniem swojej pierwszej, dynamicznej i efektownej strony internetowej.

Dowiesz się, jak wykorzystać język JavaScript w codziennej pracy nad stronami internetowymi. Poznasz różne zastosowania tego języka i zobaczysz jego wszechstronność.

Wystarczy, że znasz odrobinę HTMLa i CSSa oraz chcesz tworzyć piękne, efektowne i dynamiczne strony internetowe.

SOFTWARE

Java

Mikołaj Szychowiak
NaviExpert

Podczas warsztatów poznasz podstawy tworzenia aplikacji w jednym z najbardziej poszukiwanych na rynku języków programowania. Dowiesz się również, z jakich narzędzi korzystają na co dzień programiści, co to znaczy czytelny kod i czym się kierować kontynuując naukę programowania w tym języku.

Od najważniejszych pojęć, pierwszej zmiennej poprzez pola i metody aż do Twojej pierwszej, pełnoprawnej aplikacji w języku Java.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Chcesz wiedzieź, kiedy odbędzie się CODE{sun}DAY w Twoim mieście? Zostaw nam swój e-mail, a powiadomimy Cię, kiedy pojawią się pierwsze szczegóły!

POPRZEDNIE EDYCJE

CODE{sun}DAY W LICZBACH

3 miasta
6 edycji
24 warsztaty
194 godziny
>350 osób

Galeria

FAQ

Ile to kosztuje?

Trochę mniej niż pizza. Drobna opłata za udział w warsztatach pozwala nam pokryć koszty, między innymi pizzy. ;) Wiedzą dzielimy się za darmo.

Czy muszę mieć własny sprzęt?

Wystarczy własny laptop, dużo energii i chęć do działania! Całą resztą zajmiemy się my.

Czy to naprawdę jest od podstaw?

Oczywiście! Warsztaty zostały przygotowane specjalnie dla tych, którzy nie mają żadnego doświadczenia z programowaniem, choć w przypadku niektórych warsztatów podstawowa wiedza wiele ułatwi.

ORGANIZATORZY

PARTNERZY CODE:ME

PARTNER STRATEGICZNY

eCodile

PARTNERZY

eCodile NaviExpert Cleeng