CODE{sun}DAY

GDAŃSK: 3.12.2017!

CODE{SUN}DAY TO CAŁODZIENNE WARSZTATY DLA WSZYSTKICH TYCH, KTÓRZY CHCIELIBY ROZPOCZĄĆ SWOJĄ PRZYGODĘ Z PROGRAMOWANIEM. OD PODSTAW. W TRYBIE SLOW MOTION.

Od czego zacząć przygodę z programowaniem? Najlepiej od początku!

Po pierwsze i najważniejsze - liczą się chęci i energia. Nie musisz być programistą ani znać podstaw jakiegokolwiek języka programowania.

Wystarczy, że chcesz dowiedzieć się, jak rozpocząć naukę kodowania i spróbować swoich sił podczas tworzenia jednego z zaproponowanych przez naszych trenerów projektów. Od podstaw i odpowiedzi na pytanie, czym jest if, aż do poprawnie napisanej aplikacji!

WARSZTATY

niedziela, 4.06.2017, 10:00-18:00
Marzyciele i Rzemieślnicy. Dom Innowacji Społecznych: Warszawa, ul. Bracka 25

JavaScript od zera

Znasz już HTML oraz CSS i zastanawiasz się co dalej? Idź krok naprzód i rozpocznij naukę języka JavaScript!

JavaScript jest wszędzie (a przynajmniej w Internecie) i ma ogromne możliwości. To prawdziwy język programowania, w którym stworzysz te proste i te bardzo zaawansowane interakcje na swojej stronie internetowej, grę czy zaprogramujesz płytkę Arduino. Oczywiście to tylko część tego, co potrafi!

Podczas jednodniowych warsztatów skupimy się na początkach przygody z JavaScriptem do zastosowań webowych - od zera w trybie slow motion.

Aby wziąć udział w warsztatach, niezbędna jest znajomość podstaw języka HTML.

ZAPISZ SIĘ

O zakwalifikowaniu się na warsztaty decyduje odpowiedź na pytanie "Dlaczego chcesz wziąć udział w warsztatach?". Liczy się kreatywność, motywacja i energia!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Chcesz wiedzieź, kiedy odbędzie się CODE{sun}DAY w Twoim mieście? Zostaw nam swój e-mail, a powiadomimy Cię, kiedy pojawią się pierwsze szczegóły!

POPRZEDNIE EDYCJE

CODE{sun}DAY W LICZBACH

3 miasta
6 edycji
24 warsztaty
194 godziny
>350 osób

FAQ

Ile to kosztuje?

Trochę mniej niż pizza. Drobna opłata za udział w warsztatach pozwala nam pokryć koszty, między innymi pizzy. ;) Wiedzą dzielimy się za darmo.

Czy muszę mieć własny sprzęt?

Wystarczy własny laptop, dużo energii i chęć do działania! Całą resztą zajmiemy się my.

Czy to naprawdę jest od podstaw?

Oczywiście! Warsztaty zostały przygotowane specjalnie dla tych, którzy nie mają żadnego doświadczenia z programowaniem, choć w przypadku niektórych warsztatów podstawowa wiedza wiele ułatwi.

ORGANIZATORZY

PARTNERZY CODE:ME

PARTNER STRATEGICZNY

Horde Technology

ZAUFALI NAM

Inkubator STARTER