CODE{sun}DAY

WARSZAWA: 4.06.2017!

CODE{SUN}DAY TO CAŁODZIENNE WARSZTATY DLA WSZYSTKICH TYCH, KTÓRZY CHCIELIBY ROZPOCZĄĆ SWOJĄ PRZYGODĘ Z PROGRAMOWANIEM. OD PODSTAW. W TRYBIE SLOW MOTION.

Od czego zacząć przygodę z programowaniem? Od początku!

Po pierwsze i najważniejsze - liczy się chęć i energia. Nie musisz być programistą, nie musisz znać nawet podstaw żadnego języka programowania.

Wystarczy, że chcesz dowiedzieć się, jak rozpocząć naukę kodowania i spróbować swoich sił podczas tworzenia jednego z zaproponowanych przez naszych trenerów projektów. Od podstaw, od pytania, czym jest if, aż do pełnoprawnej aplikacji!

WARSZTATY

niedziela, 4.06.2017, 10:00-18:00
Marzyciele i Rzemieślnicy. Dom Innowacji Społecznych: Warszawa, ul. Bracka 25

JavaScript od zera

HTML i CSS już znasz i zastanawiasz się, co dalej? Idź krok dalej i poznaj podstawy języka JavaScript!

JavaScript jest wszędzie (a przynajmniej wszędzie w Internecie, choć nie tylko tam) i ma ogromne możliwości. To prawdziwy język programowania, w którym stworzysz i te proste, i te bardzo zaawansowane interakcje na swojej stronie internetowej, ale też grę czy zaprogramujesz płytkę Arduino. A to tylko część tego, co potrafi!

Podczas jednodniowych warsztatów skupimy się na początkach przygody z JavaScriptem do zastosowań webowych. Od zera, w trybie slow motion.

By wziąć udział w warsztatach niezbędna jest znajomość podstaw języka HTML.

ZAPISZ SIĘ

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Chcesz wiedzieź, kiedy odbędzie się CODE{sun}DAY w Twoim mieście? Zostaw nam swój e-mail, a powiadomimy Cię, kiedy pojawią się pierwsze szczegóły!

POPRZEDNIE EDYCJE

CODE{sun}DAY W LICZBACH

3 edycje
20 warsztatów
160 godzin
>300 osób

FAQ

Ile to kosztuje?

Trochę mniej niż pizza. Drobna opłata za udział w warsztatach pozwala nam pokryć koszty... między innymi pizzy właśnie. ;) Wiedzą dzielimy się za darmo.

Czy muszę mieć własny sprzęt?

Wystarczy własny laptop, dużo energii i chęć do działania! Całą resztą zajmiemy się my.

Czy to naprawdę jest od podstaw?

Oczywiście! Warsztaty zostały przygotowane specjalnie dla tych, którzy nie mają żadnego doświadczenia z programowaniem, choć w przypadku niektórych warsztatów podstawowa wiedza wiele ułatwi.

ORGANIZATORZY

PARTNERZY CODE:ME

PARTNER STRATEGICZNY

Horde Technology

ZAUFALI NAM

Inkubator STARTER