PHP od podstaw

 • I kwartał 2018
 • 2 razy w tygodniu, 17:00 - 20:00
 • 12-godzinny hackathon: sobota, 9:00 - 21:00
 • Inkubator Starter
  ul. Lęborska 3B, Gdańsk
 • 42h warsztatów z trenerem
  + 30h pracy z kodem w domu
         RAZEM: 72h
 • Chcesz wiedzieć, kiedy rusza kolejna edycja?
Wszystkie powyższe ceny są cenami brutto.

PHP jest szybki, elastyczny i praktyczny. Stosowany wszędzie - od Twojego bloga aż po najpopularniejsze strony internetowe na świecie.

Kurs PHP to nie tylko nauka języka PHP od podstaw. Podczas zajęć poznasz również relacyjne bazy danych i podstawy języka SQL.

PHP jest wszędzie - a przynajmniej wszędzie w Internecie. Jest otwartym, prostym do nauki, a przede wszystkim dynamicznie rozwijającym się językiem programowania.

Podczas kursu zdobędziesz umiejętności, które pozwolą Ci myśleć o karierze programisty. Poznasz najważniejsze podstawy i doświadczenie, którego oczekują pracodawcy podczas pierwszych rozmów kwalifikacyjnych.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu w godzinach 17:00 - 20:00, dzięki czemu nie musisz rezygnować ze swoich codziennych zajęć, pracy czy studiów. Finałowy hackathon jest natomiast doskonałą okazją do podsumowania zgromadzonej podczas całego kursu wiedzy i sprawdzenia swoich umiejętności pracy w zespole programistów.

By wziąć udział w kursie, wystarczy znajomość HTML i CSS.

Program kursu PHP od podstaw

 1. Podstawy programowania Algorytmika. Algebra Boole'a. Typy danych. Stałe i zmienne oraz ich zasięg. Referencja. Programowanie obiektowe. Wzorce projektowe.
 2. Podstawy programowania w języku PHP Serwery HTTP i PHP, składnia języka PHP, struktury kontrolujące, zmienne globalne i stałe magiczne, rzutowanie i rozpoznawanie typów danych, operacje na łańcuchach znaków, praca z tablicami, operacje na systemie plików, upload plików, operacje na dacie, zarządzanie błędami i obsługa wyjątków.
 3. Bazy danych Podstawy SQL-a i relacyjność.
 4. Zaawansowane PHP Połączenie z bazą danych i PDO, wyrażenia regularne, przestrzenie nazw, XML i JSON w PHP, użycie cURL, funkcje magiczne w obiektach, serializacja, templatki Smarty i Twig, model MVC.
 5. Hackathon - 12 godzin

ZAPISZ SIĘ

TRENER

Tadeusz Magiera

Specjalista Java, Android, PHP

Pasjonat użytecznych rozwiązań informatycznych. Z informatyką związany od czasów Commodore 64 i pierwszych programów w BASICu przepisywanych z Bajtka.

Przygodę z PHP zaczął 15 lat temu i kontynuuje ją w firmach polskich i zagranicznych, głównie przy wysokowydajnych serwisach z branży ogłoszeniowej.

Paweł Apanasewicz

Specjalista Java, J2EE, PHP

Pasjonat nowych technologii od zawsze, a od osiemnastu lat pełnoetatowy programista. W swojej karierze współpracował między innymi z takimi firmami, jak Polska Press, GE Money Bank, nokaut.pl czy Bank BPH.

Od pięciu lat jest współwłaścicielem firmy Horde Technology zajmującej się wytwarzaniem nowoczesnych aplikacji webowych i mobilnych.

PARTNERZY

PARTNER STRATEGICZNY

Horde Technology

ZAUFALI NAM

Inkubator STARTER