Java od podstaw

 • 4.05 - 3.07.2017
 • poniedziałki i czwartki, 17:00 - 20:00
 • 3.06.2017, 9:00 - 21:00
  1.07.2017, 9:00 - 21:00
 • Gdańsk
 • 72h
 • 2 850 zł
Wszystkie powyższe ceny są cenami brutto.

Chcesz zająć się tworzeniem aplikacji?

Wybierz kurs Java od podstaw. Java jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się języków programowania.

Java jest wszędzie - od laptopów, przez smartfony aż do potężnych superkomputerów.

Podczas 72 godzin kursu zdobędziesz wiedzę, która pozwoli Ci myśleć o karierze programisty. Poznasz zagadnienia, których będą od Ciebie wymagać przyszli pracodawcy na pierwszych rozmowach kwalifikacyjnych.

Zajęcia dwa razy w tygodniu w godzinach 17:00-20:00, dzięki czemu nie musisz rezygnować ze swoich codziennych zajęć, pracy czy studiów.

W ramach kursu zaplanowane są również dwa hackathony - podsumowujące kolejno pierwszy etap warsztatów i cały kurs. Praca w zespołach jest dobrą symulacją codziennej pracy programisty, a wykonywane zadania są świetną okazją do utrwalenia wiedzy i sprawdzenia swoich umiejętności.

Program kursu Java od podstaw

 1. Podstawy programowania Wszystko jest obiektem (wprowadzenie do programowania oraz programowania obiektowego). Wzorce projektowe.
 2. Środowisko graficzne i współbieżność Współbieżne wykonanie operacji, operacje z plikami, zapoznanie ze środowiskiem graficznym w javie.
 3. Operacje na bazie danych Czym są bazy danych? Szybki kurs języka SQL. Zapoznanie się z technologią JDBC. Użycie biblioteki MyBatis. Zapoznanie się z JPA.
 4. Komunikacja sieciowa w JSE Użycie RMI w alikacjach JSE
 5. Dwa 12-godzinne hackathony

ZAPISZ SIĘ

TRENER

Marek Stawiasz

Specjalista JavaScript / Node.js, HTML 5, CSS 3, PHP, Java

Od pięciu lat jest współwłaścicielem firmy Horde Technology zajmującej się wytwarzaniem nowoczesnych aplikacji webowych.

W swojej karierze współpracował i realizował projekty dla takich firm jak: Polskapress, Nokaut, Speednet czy Uniwersytet Gdański.

Jego dewizą jest być otwartym i zawsze czerpać radość z tego co się robi.

Tadeusz Magiera

Specjalista Java, PHP

Pasjonat użytecznych rozwiązań informatycznych. Z informatyką związany od czasów Commodore 64 i pierwszych programów w BASICu przepisywanych z Bajtka.

Przygodę z PHP zaczął 15 lat temu i kontynuuje ją w firmach polskich i zagranicznych, głównie przy wysokowydajnych serwisach z branży ogłoszeniowej.

PARTNERZY

PARTNER STRATEGICZNY

Horde Technology

ZAUFALI NAM

Inkubator STARTER